SYROKAN Жените Med Влијание Wirefree Поместена Контура Крстот Назад Тренингот Спортски Градник
Ново - 49 %

SYROKAN Жените Med Влијание Wirefree Поместена Контура Крстот Назад Тренингот Спортски Градник

Залиха
DEN 935.52
DEN 477.00
Износот:


Големина Пронаоѓач & Големината на Табелата (САД, велика БРИТАНИЈА / ЕУ)
* Кликнете големина погоре и да барате низ вашата големина.
Најпродаван
Жените Целосна Покриеност Жица за Слободни Моделирани Првенство X-назад Лесни Спортски Градник Опис Со голема утеха и поддршка (ниво 2)
Жица за слободни
Racerback дизајн
Назад Затворање
Со прилагодливи рамо ремени
Овој спортски градник е комбинација на прекрасен изглед и удобност кога со спорт и вежбање.
Чаши, кои се лесно поместена и пред облик се обезбеди и утеха и добра поддршка.
Со око-фаќање на бојата, исто така, ќе изгледа апсолутно прекрасно во текот на својата работа-out.
Се комбинираат со избор од Натпреварот Совети за комплетната спортска облека.
Детали за производот Бренд Unbranded Материјал 78%Најлон,22%Spandex Малопродажната Цена $42.00 Превозот Детали Проценува на Превозот На Пратката Услуга Нивоа Стандард на Превозот со Следење на Купувачот за Заштита на Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел Политика на Враќање може да се врати во рок од 15 дена од денот на испорака.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
B, C, D, ДД, E
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Бренд Име:
SYROKAN
Материјал:
78%Најлон,22%Spandex
спортски тип:
работи
Број На Модел На:
A220
Функција:
Анти-пот
Затворање Тип:
Назад Затворање
Стил:
Спортски градник
спортски тип:
Фитнес
Состојба:
Нов со Ознака

Поврзани производи