2017 2 парчиња 550 Paracord Fids Алкохол Крои Ткаење Игли Нерѓосувачки Челик Безбедност & Опстанок Z928
Ново - 23 %

2017 2 парчиња 550 Paracord Fids Алкохол Крои Ткаење Игли Нерѓосувачки Челик Безбедност & Опстанок Z928

Залиха
DEN 160.32
DEN 123.00
Износот:


2 парчиња 550 Paracord Fids Алкохол Крои Ткаење Игли Нерѓосувачки Челик Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет ! Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Како што е прикажано на сликата на екранот Количина : 2 pce Должина * дијаметар : прибл. 3 * 0.2 инчи (76 * 5 mm); Внатрешен дијаметар : прибл.0.137 инчи(3.5 mm) Тапи крајот спречува snagging Трајни нерѓосувачки челик не ' рѓа или прекине Работи за laces, стрингови, paracord, итн. Пакетот Вклучува :
1 x 2 парчиња 550 Paracord Fids Алкохол Крои Ткаење Игли Нерѓосувачки Челик
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Испорака
1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Ние гарантираме за да брод цел надвор во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор) .
4.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Нашата цел е клиентот задоволство!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот?
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
2.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
3.Колку дена ќе добие моето парцела?
Нормално, вие ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 70 дена.Ве молиме љубезно ве молиме почекајте .
За Повратни Информации

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
AOTU
Тип:
Прва Помош Колекции

Поврзани производи