2017 Нови Пристигнување Симпатична Мачка Бебе Деца Девојки Деца Тексас Фармерки Комбинезони Фустан без Ракави Бебе Bebes Деца Фустани За Девојки 2-7Y
Ново - 0 %

2017 Нови Пристигнување Симпатична Мачка Бебе Деца Девојки Деца Тексас Фармерки Комбинезони Фустан без Ракави Бебе Bebes Деца

Залиха
DEN 318.24
DEN 318.00
Износот:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Помеша
Боја : Како на сликите покажуваат
Стил : Мода Тексас Протези Здолниште
Големина : #90 #100 #110 #120 #130
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 Buc тексас фармерки фустан
Преглед :
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе се облекуваат
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
Плоштад Јака
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Поврзани производи