HB-34 Леќа Хауба за Nikon AF-S DX 55-200mm F4-5.6 G ЕД HB34 Црна бесплатен превозот
Ново - 18 %

HB-34 Леќа Хауба за Nikon AF-S DX 55-200mm F4-5.6 G ЕД HB34 Црна бесплатен превозот

Залиха
DEN 91.20
DEN 75.00
Износот:

По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници. Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање. Сите не-плати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од aliexpress. Аукција Реден Број , вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање.
Плаќање прифаќаме само Зачувам : Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене . Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за reshipping. Нормално ние само брод вашата адреса. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси
Врати Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци.почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
опис на производот : да се Спречат отсјај од запирање на светлината од доаѓаат во објективот на страна агли ја Подобрува контраст и квалитет на сликата Штити леќа од гребење и удари Можете да го користите леќи капа и филтер со аспиратор на леќа Може да биде инсталиран во обратна позиција за да ја зачувате простор кога не е потребен Компатибилни објективи : Nikon AF-S DX 55-200mm F4-5.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме чувајте го Зачувам приемот придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/поправка соодветно. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
NIKON
Број На Модел На:
HB-34
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Состојба:
Нови
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
погоден:
sony,на canon,nikon,олимп,итн

Поврзани производи