GGS Креативни 3D Симулација морски живот На Море Кадифен Играчки Кукла conch школки cusion морска ѕвезда перница троседот перници Кревет Автомобил Оркестарот
Ново - 5 %

GGS Креативни 3D Симулација морски живот На Море Кадифен Играчки Кукла conch школки cusion морска ѕвезда перница троседот перници

Залиха
DEN 456.00
DEN 433.00
Износот:


Производство информации
Кутии : 100% памук PP
Материјал : памук .висок квалитет и ниска цена,ќе ви се допадне.
Нашата фабрика се стручни за сопствени кадифен играчки одлуки. Нашите високо квалитетни кадифен играчки се топла продажба во целиот свет. Добредојдовте на анкетна

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни,DIY
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Перница/Перница
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Број На Модел На:
201710141030
Форма:
Гениј
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Морски живот

Поврзани производи