DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм мечето рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Шема Rhinestones подарок
Ново - 45 %

DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм мечето рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Шема Rhinestones

Залиха
DEN 474.72
DEN 261.00
Износот:

Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. Доволно смола дијаманти. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината.

За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Сите слика pcaked во тек -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Декларираните карактеристики

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40*40cm, 55x55cm, 50*50cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Бренд Име:
naifei
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Рамка:
No
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Поврзани производи