Врвен Квалитет 1 Сет на 7 Двострано Генерал D4 D6 D8 D10 D12 D20 за Занданите и Џинови Генерал Dados Rpg Boardgame
Ново - 5 %

Врвен Квалитет 1 Сет на 7 Двострано Генерал D4 D6 D8 D10 D12 D20 за Занданите и Џинови Генерал Dados Rpg Boardgame

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:


Ефект : Микс-ефект(маглина ефект)
Боја : како на сликата покажува
Пакети И Вклучува :
7 парчиња/Set :
1x D4 коцки
1x D6 коцки
1x D8 коцки
1x D10 коцки
1x D10% коцки
1x D12 коцки
1x D20 коцки
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.
Ние гарантираме стил е т тој ист како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување! 2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки!
3.Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!
Ве молиме контактирајте со нас!
Ве Молиме Имајте На Ум 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со земјата, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Внимание
1.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса за цел е точен, и адреса на купувачот како што е предвидено во ред
мора да одговара на превозот адреса.Бидејќи еднаш на пакет била испратена,ние не може да промените адресата.
2.Ако имате било какви проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ако тоа е затоа што на продавачот,вие не може да
добиете вашата нарачка,ние и ветуваме ја или враќање на пари за вас.Но, ако тоа е поради купувачот,жалам што купувачот треба да се
ја преземат одговорноста.
3.Ако не можете да ја примите вашата цел во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе се потрудиме да
решавање на проблемите, без одлагање.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да ни остават 5-ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт .Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите! Клиентите задоволство е најважно за нас.
Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ви благодариме!!!
Почитувани Клиенти!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!!
Од 2018-03-01 , цел износ над $29 ,ќе бидат понудени мистериозен исклучителен Подарок!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
T&G
Тип:
Коцки
категорија:
Дигиталните Коцки
Број На Модел На:
7pg48
сет коцки:
D4,D6,D8,D10,D10%,D12,D20
Ефект:
Микс Ефект На Боја

Поврзани производи