5 Бои Жешка!! За HomTom S16 Случај Ултра-тенок Флип Кожа Ексклузивни Телефон Покрие Folio Книга Картичка Слотови Бесплатен Превозот
Ново - 9 %

5 Бои Жешка!! За HomTom S16 Случај Ултра-тенок Флип Кожа Ексклузивни Телефон Покрие Folio Книга Картичка Слотови Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 205.92
DEN 187.00
Износот:


Фабрика Цена! 5 Бои Случај за Hom Tom S16 100% Посебни Телефон Случај Прилагодите Флип Кожа Заштитна Мулти-Функција Покрие Паричникот Торба
Напомена :
1. Ние сме професионални телефон покрие фабрика продавачот, телефонот дупка ние се според официјалниот сајт на удар, секој телефон случај се 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/Флеш Дупка, ве Молиме остатокот увери купување.
2.Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар, ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за користење, нема да му наштети на вашиот мобилен телефон, ве молиме да се увери.Повеќе за телефонот налепници, ве молиме
3.Ние сме бесплатен превозот со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус онлајн превозот, Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.Ако ви е потребна за следење на број, ве молиме изберете .
Користат За
Hom Tom S16
Материјал
Висок Квалитет на СТП Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / Флеш Дупка
Боја
Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Златна
Допир
Тешко Средината Мека
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :
Ако купите повторно во нашата продавница, ќе уживате повеќе попусти
Пакет : 1 x кожа телефон случај со мало пакет.
Повратни информации : ние ќе ве остават сите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. ние го цениме што ни остави сите 5 ѕвездички позитивни повратни информации до нас по добиваат ги задоволи парцела ве Молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да ни остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори ни спор. Лошо повратни информации не може да го реши проблемот,ние би сакале да четувате со проблемот, па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
СТП Кожа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
100% Perfectly Match
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за HomTom
боја:
Црна,Розова,,Сина,Црвена Роза,Златен
Услуга:
Индивидуализира
Дебелина:
Помалку од 1 mm
затворете:
Магнетното Копче
Функција:
100% Одговара за Камера / Флеш Дупка
дизајн:
Супер Млади Стил
Број На Модел На:
За HOMTOM S16
Тип:
Случај

Поврзани производи