HAMEINUO Прекрасна Силна Лав, тигар Животинско Покривајте телефонот Случај за sony xperia C6 XA1 XA УЛТРА X XP L1 X компактен XR/XZ/XZS ПРЕМИЈА
Ново - 25 %

HAMEINUO Прекрасна Силна Лав, тигар Животинско Покривајте телефонот Случај за sony xperia C6 XA1 XA УЛТРА X XP L1 X компактен

Залиха
DEN 140.16
DEN 105.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
за sony XA, за xperia XA УЛТРА, за xperia XP, за C6, за XR XZ XZS, за X Компактен, за Sony X, за XZ ПРЕМИЈА, за L1, за sony XA1, за Sony XA1 ултра
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Поврзани производи