SUTEYI Мјанмар/Непал Знаме Значки Стакло Brooch Јапонија/Кипар/Саудиска Арабија Знаме Кристал Купола Иглички Накит Брошеви Подарок За Пријател
Ново - 25 %

SUTEYI Мјанмар/Непал Знаме Значки Стакло Brooch Јапонија/Кипар/Саудиска Арабија Знаме Кристал Купола Иглички Накит Брошеви Подарок

Залиха
DEN 55.68
DEN 42.00
Износот:

Известување начин : 1. Фабрика Цена гаранција дека нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас. 2. 100% сигурна и безбедна ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи на интернет третина од трети лица за плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права. 3. Одличен услуги на клиентите ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн. Ви благодариме за вашата поддршка! SUTEYI Мјанмар/Непал Знаме Значки Стакло Brooch Јапонија/Кипар/Саудиска Арабија Знаме Кристал Купола Иглички Накит Брошеви Подарок За Пријател
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BG409
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Тежина:
20.0 g
Стакло Големина :
25mm

Поврзани производи