Bxd00084 жица 0.6 mm Шарени Водат Еластична Кристал Линија Накит Одлуки Beading
Ново - 24 %

Bxd00084 жица 0.6 mm Шарени Водат Еластична Кристал Линија Накит Одлуки Beading

Залиха
DEN 26.40
DEN 20.00
Износот:


5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.56
/пакет US $ 0.90
/парче US $ 0.35
/парче US $ 1.16
/пакет US $ 1.08
/пакет US $ 1.26
/парче US $ 0.57
/парче US $ 0.70
/парче US $ 0.50
/парче US $ 1.98
/парче US $ 1.48
/пакет US $ 1.00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
ние се испраќа цел во согласност со сликата на боја
Материјал :
Имајте на ум.
Имајте на ум.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Имајте на ум.
Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат,било инциденти ќе бидат решени.
Пакување Детали

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Најлон
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Број На Модел На:
diy000555

Поврзани производи