Стари лица волна предиво шапка машки зима старосна машки зима плетени капа капа уво заштитник нова година татко подарок волна бренд beanie
Ново - 18 %

Стари лица волна предиво шапка машки зима старосна машки зима плетени капа капа уво заштитник нова година татко подарок волна

Залиха
DEN 869.76
DEN 713.00
Износот:


сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Kagenmo
Материјал:
Акрилик,Волна
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Број На Модел На:
татко зима и топло шапка
обод шапка стил:
Никој
облик:
Други
Големина:
54-60cm
круна стил:
КУПОЛАТА
сплетам:
Yes
топло:
Yes
Дебели:
Yes
Дише:
Yes
Windproof:
Yes
машки зима:
Yes

Поврзани производи