Behogar 4PCS Нерѓосувачки Челик Мачка Чај Кафе сладолед Лажица Лажичка Садови Материјали За Домашна Кујна Канцеларија Бар Партија Сребро.

Behogar 4PCS Нерѓосувачки Челик Мачка Чај Кафе сладолед Лажица Лажичка Садови Материјали За Домашна Кујна Канцеларија Бар Партија

Залиха
DEN 156.96
Износот:


Behogar 4 PCS Нерѓосувачки Челик Мачка Чај Кафе сладолед Лажица Лажичка Садови Материјали За Домашна Кујна Канцеларија Бар Партија Сребро.
Детали :
Погодни за мешање пијалоци како лимонада iced чај, ледено кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, ужива sundaes, десерт, овошје и така натаму
Изработени од нерѓосувачки челик со злато површина , мазна рационализација стил и симпатична мачка украс на тоа, доста исклучителна
Две "рацете" на справи, тие можат да се откажам лажица на раб на чашата , многу полесно за вас
Високо квалитетен материјал дава цврста градба, трајни производи за употреба
Апликација за коктел забава, дом, бар, кафе, млеко чај продавница, и така натаму
Спецификација :
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 11.8 x 1.8 cm/0.39 x 0.06 инчен (L x W)
Дебелина : 2 mm/0.01 инчен
Пакет :
4 x на Лажица
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
Бренд Име:
Behogar
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
долго постапува лажица кујна gadgets, за додатоци
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи