2 парчиња Ѕид Монтирани Рек Јадење, Миење Текстил Сунѓерот Мозоци Управување со Вшмукување Чаша Стојат Сапун бар Држачот за Кујнски Алатки за Складирање Рек P2
Ново - 26 %

2 парчиња Ѕид Монтирани Рек Јадење, Миење Текстил Сунѓерот Мозоци Управување со Вшмукување Чаша Стојат Сапун бар Држачот за

Залиха
DEN 63.36
DEN 47.00
Износот:

2 парчиња Ѕид Монтирани Рек Јадење, Миење Текстил Сунѓерот Мозоци Управување со Вшмукување Чаша Стојат Сапун бар Држачот за Кујнски Алатки за Складирање Багажник
Опис :
1.Направени од високо квалитетни ПВЦ+ABS и моќни вшмукување чаша, тоа може да биде фиксиран на сите видови на мазна материјална површина, не е лесно да се падне, не ќе го окупира просторот, убава и издржливи, тоа е суштински елемент за вашата кујна.
2.По крпа се користи, водата не е wrung сува, на ненавремено сушење може да се одгледуваат голем број на бактерии, ова решетката е удобен и навремено да се суши во крпа.
3.Фиксни на различни мазни површини, може да складирање на dishcloth, сунѓерот, е многу лесен за складирање и пренесам.
4.Сунѓерот носителот, со висок квалитет АБС материјал, силна еластична клип, силна вшмукување перформанси, може да се користи за да се клип крпа, сунѓерот, итн.
5.На вшмукување чаша е направен од високо квалитетни ПВЦ со тркалезна форма дизајн, транспарентен, моќен вшмукување способност и лесен за употреба.
6.Тоа е добар објект за кујна.
Објектот специфики :
Тип : Јадење, Миење Текстил Сунѓерот Багажник
Бои : сина,црвена роза(како слики show)
Дијаметар : прибл.2.75*2.75*0.78 во/7*7*2cm
Материјал : ПВЦ+ABS
Топло совети :
Големината може да биде многу мала неточноста поради рака мерка.
Прецизна боја на предмети покажа на сликите може да се разликува малку во зависност од специфичните монитор, прилагодувањата или услови на осветлување.Многу го цениме тоа.
Пакет се вклучени :
1pc*Јадење, Миење Текстил Сунѓерот Управување со Вшмукување Чаша Стојат Носителот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Pannow
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Перење Подлога
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
сунѓерот багажник
Применливи Простор:
Кујна

Поврзани производи