Тренди Легура На Злато Боја Fulled Кристал Двојно Раце Молитва Pendant Ѓердан Хип Хоп Линк Синџир Ѓердан За Мажи
Ново - 16 %

Тренди Легура На Злато Боја Fulled Кристал Двојно Раце Молитва Pendant Ѓердан Хип Хоп Линк Синџир Ѓердан За Мажи

Залиха
DEN 120.48
DEN 101.00
Износот:


Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Предмет Тип : Ѓердан
Количина : 1pcs
објектот големина : 70cm , pendant големина : 3.5*2,2 см
Боја : како на сликата
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm =0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
170921
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
3.5*2,2 см
Бренд Име:
YEYULIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Раце

Поврзани производи