JUNAO 4 5 6 10мм Црна AB Rivoli Кристал Rhinestones Акрилик Кристали Рамен Грб Круг Камења Не амбуланта корегирање Strass за Облека Занает
Ново - 20 %

JUNAO 4 5 6 10мм Црна AB Rivoli Кристал Rhinestones Акрилик Кристали Рамен Грб Круг Камења Не амбуланта корегирање Strass за

Залиха
DEN 360.00
DEN 288.00
Износот:


JUNAO 4 5 6 10мм Црна AB Rivoli Кристал Rhinestones Акрилик Кристали Рамен Грб Круг Камења
Не амбуланта корегирање Лепак На Strass за Облека Занаети
Материјал : Акрилик Кристали .
Rhinestones Големина : 4 6 5 10мм Рамен Грб Камења.
Боја : Црна AB Rhinestones,Виолетова AB Rhinestones,се Зголеми AB Rhinestones,Црвена AB Rhinestones.
Количина : Rivoli Кристали .
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. можеме да направиме нашата најдобро за вас!
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, таму може да има царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Големина:
4mm 1000pcs, 5mm 500pcs, 6mm 500pcs, 10mm 200pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Обликот:
Круг
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
JUNAO - 4 5 6 10мм Црна AB Rhinestones
Бренд Име:
JUNAO
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Точка име :
црна ab rhinestones
Материјал:
акрилик кристали
Техника:
станот назад камења
Тип:
Лепак За Strass
Стил:
Rivoli Кристали
боја:
црна ab rhinestones
Големина:
4 5 6 10mm Non Hotfix Strass
Пакување:
Кристал Камења
Употреба:
Rhinestones за Облека Занаети
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи