Сребрена/Злато 20pcs Дрвени Бебе Нозе Spacer Beading Монистра 20mm за Бебе Играчки & Pacifier Клип Дрво Мушка Хривнија Ѓердан DIY
Ново - 15 %

Сребрена/Злато 20pcs Дрвени Бебе Нозе Spacer Beading Монистра 20mm за Бебе Играчки & Pacifier Клип Дрво Мушка Хривнија Ѓердан

Залиха
DEN 117.60
DEN 100.00
Износот:


20pcs Дрвени Spacer Beading Монистра за Бебе DIY Занаети Деца Играчки & Pacifier Клип Дрво Мушка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
23g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B01807
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Сребрена/злато
Големина:
20mm

Поврзани производи