DoreenBeads Бакар Вино Шарм Прстени Стакло Накит Наоди и Компоненти Круг Антички Бронза 29mm x 25мм,200 Компјутери
Ново - 40 %

DoreenBeads Бакар Вино Шарм Прстени Стакло Накит Наоди и Компоненти Круг Антички Бронза 29mm x 25мм,200 Компјутери

Залиха
DEN 338.88
DEN 204.00
Износот:

Материјал Бакар(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 29mm x25mm(1 1/8" x1")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Бронза Количество Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата цена Дел Не. B47813 Забелешка.
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Добредојдовте на нашата продавница
Сите предмети се од Кинески локалниот пазар.Добро qualty и ниска цена~
-Контактирајте со нас
Причина не е временската разлика ,ние може да не ви одговори веднаш.Ние обично ви одговори во рок од 24 часа (во работни денови).
-За испорака метод
Ние обезбедуваме бесплатен превозот на сите itmes.
Цел>=$10,Испрати Регистрирани Воздух Mail
Цел
Не-Регистрирани Mail could not track кога пратката пристигна во својата земја.Но, тоа не влијае врз испораката на вашиот парцела.Ве молиме не грижете се.
-Повратни информации
Никакви проблеми, ние ќе се обидеме најдобро да се реши за вас.Затоа ве молам не ни остави лош повратни информации.Лошо повратни информации не може да го реши сите проблеми.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи или услуги.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
DoreenBeads
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Накит Наоди И Компоненти
Објектот Тежина:
59.16g
Број На Модел На:
B47813

Поврзани производи