2017 Нова Маскирна Одговараат Секси Перспектива Маскирна Војска Костими Секс Cosplay Улога игра Забава Полицијата долна облека, Униформи
Ново - 15 %

2017 Нова Маскирна Одговараат Секси Перспектива Маскирна Војска Костими Секс Cosplay Улога игра Забава Полицијата долна облека,

Залиха
DEN 1434.72
DEN 1220.00
Износот:

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket како превозот метод.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.Ве молиме не го направи спорови во рок од 60 дена, ова е несакана. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горенаведените инструкции за Плаќање : 1. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако имате потреба од лошиот квалитет и cheapie,се заобиколат ве молам! КУПИ шест Испрати еден слободни.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин,
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. Важна Забелешка
Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е Aliexpress систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел.
Повратни информации :
1.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање.кога ќе го примите пакетот,ако имате било какви прашања ,pls не се отвори спорот прво,можете да контактирате со нас и ние ќе се реши брзо,ви благодариме! 5. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2. Забелешка стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.
[ Содржи] : Јакна + здолниште + ШАПКА + ракавици + ПОЈАС + чорапи + КАМШИК
[ Пакување] : Исклучителна Заградени
[боја, големина] : Слика боја , со Шифра (код за висина 155-170, тежина 85-125)
[ткаењето] : 90% +10% (полиестер spandex мека ткаенина и високо еластична)
Answer : ___________________________ Note : 1.2017 Нова Маскирна Одговараат Секси Перспектива Маскирна Војска Костими Секс Cosplay Улога игра Забава Полицијата долна облека, Униформи
добредојдовте на нашиот магазин.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
Weiweihu
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
Маскирна Војска Носии
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Полицијата Долна Облека, Униформи
Уметност.Никој:
Секс Cosplay Улога игра Полицијата Носии
ткаенина име:
Spandex / Lycra
Главните состојки ткаенина:
Spandex
Големина:
one size
Применливи пол:
Женски
Стил Детали :
Перспектива
Играње:
Воен инструктор услуга
Стил:
Облека одлуки
Type1:
Секси Перспектива Маскирна Војска Носии

Поврзани производи