За Јамаха NMAX 155 Скутери Краток Кочница Држела CNC Adjustale Лост N-MAX 155
Ново - 0 %

За Јамаха NMAX 155 Скутери Краток Кочница Држела CNC Adjustale Лост N-MAX 155

Залиха
DEN 1114.08
DEN 1114.00
Износот:

Сосема нов и многу лесно за инсталација. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
За Јамаха
NMAX155
Спецификација : Висок квалитет 6061-T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции. (ако сте треба друга боја на adjustor, ве молиме оставете белешка во ред) Пакет вклучувајќи и две сопирачки држела Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи, 1 Пар на Спојката и Кочница Држела Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени. Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме контактирајте со нас и. дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, слики може да НЕ се исти модел како цртичка, само да ги купите во согласност со наслов или опис.) Чекор 2 : Доколку тоа е во РЕД со боја на држела или adjusters, можете да заборавите за овој чекор 2, ако не, ве молиме да ни кажете што бои што сакате да биде.
PS : Ние може да понуди 10 видови бои за лост, 10 бои за adjusters, Ако треба да се менува во различни бои од нашите слики, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме.
Ако ви се допаѓа друг производ, ве молиме одете на мојата продавница домашна страница ИЛИ по овој оглас!
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

боја:
Други
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
За ЈАМАХА NMAX 155
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
Никој
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Должина:
14.7cm
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes
Бои:
10 Бои на Држела
Известување:
Зголемената дел може да бидат различни од примерокот фотографии.

Поврзани производи