Бои Pendant Светла Кујнски Остров светилки Модерна Таванот Светилка Гроздобер Бар Ковано алуминиум Метал Осветлување Тела за 1 слик
Ново - 44 %

Бои Pendant Светла Кујнски Остров светилки Модерна Таванот Светилка Гроздобер Бар Ковано алуминиум Метал Осветлување Тела за

Залиха
DEN 2058.72
DEN 1153.00
Износот:


Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница. Висок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.
Димензии : 30cm Канапи Lenght : 100cm
Материјал : Метал
Моќ Оценка : 110 V-250 V
Напон : 31-40 W
Извор на светлина : E27 светилки
Соодветен Простор : 10-15 метар квадратен
Се применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..
● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.
● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, тука автоматски ќе се утврди дали постојат и други предмети што имаат освоено или сте ги купиле од мене и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
1. Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по уплата. Економија Превозот обично трае 5 - 12 работни дена да го главните градови и 10 - 25 работни дена да го други далечински градови. И можете да платите дополнителни превозот надомест за да се добие Брз Испорака(DHL, или ЕМС)услуга, Нормално тоа трае 3 - 7 дена само за да примите цел. (Работен ден не вклучувајќи викенд или локалните јавни одмор)
2. Можете да имаат комбинирани пратки, ве молиме ни e-mail пред предмети се испратени.
Се надевам дека ќе ги задоволи со нашите вкупно услуги, како и на производот и со нетрпение очекуваме да вашата добра повратни информации наскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
1. Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
3.Ние ќе се обезбеди услугата, како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Контактирајте со продавачот" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,УЛ,LVD,CCC,FCC,CE
Абажур Боја:
Виолетова,Зелена,Бела,Жолта,Црвена,Црна
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
1
Место:
Хотел, Сала,Салон,Господар Спална Соба,Hotel Соба
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Техника:
обложено
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
12 месеци гаранција
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
UNICASA
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110~250V
Тело Материјал:
Железо, Дрво
Примена:
Кревет Во Соба

Поврзани производи