Highbirdfly За Lg K10 (2017) M250 M250N M250E M250DS Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Со рамка Собрание

Highbirdfly За Lg K10 (2017) M250 M250N M250E M250DS Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Со рамка Собрание

Залиха
DEN 1309.92
Износот:


5.3" Lcd Дисплеј+Digitizer допир Стакло Собранието За LG K10 2017 M250 M250 N Екран замена на екранот
ве молиме НЕ го КУПИ ПОГРЕШНО , ова е за k10 2017 !!!!
Карактеристики :
• За Екранот со допир замена на делови
• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
• Тестирани пред превозот и 100% работи добро
• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќање
Пакет :
• 1pcs LCD со Екран на Допир Digitizer Собрание
Превозот :
• Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведени

Гаранција
•1 месеци Гаранција. Купи со доверба!
• Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем ,ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Ако пакетот оштетени за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакетот и да се врати за нас.Тогаш контактирајте со нас веднаш.Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. (E. g. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект).
Прифаќаме само оригиналниот пакет. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Ако сте го купиле во несоодветна состојба, ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето такса нема да бидат вратени, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот Гарантен опфаќа замена или поправка.Купувачи се одговорни за дел врати такси превозот на враќање пакети.Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за објективни причини.
• Површината изгребани од Несоодветно управувана од страна на лично exclued
• На екранот треба да биде на тест пред инсталирани на телефонот. инаку ние не ќе даде гаранција.
Известување
Оваа единица ќе бидат тестирани во пред испораката. Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар. Ова не е лесен за инсталација. Ние не држи никаква одговорност за оштетување на ова и на вашиот сопствен објект поради неправилна инсталација. Ако не сте сигурни што ви се прави нека се направи тоа за вас. Со купување на овој објект вие се согласувате не постои апсолутно нема враќање, реконструкција или размена на оваа точка!!!!
Повратни информации :
• Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
• Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Контакт со нас на :
• Вие сте ценети купувачи, ако имате било какви прашања.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро. сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние се обидуваме да ви даде одговор во рок од 24hours.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Резолуција На Екранот:
1280x720
Број На Модел На:
за LG K10 2017
Бренд Име:
highbirdfly
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
LG
Име на производ:
LCD за LG K10 2017
Тип:
IPS LCD capacitive екран на допир
Големина:
5.3
Multitouch:
Yes
Компоненти:
LCD Дисплеј+Допирајте Стаклото на Екранот

Поврзани производи