Aeolian C2822/C2826/C2830/C2836 Brushless Мотор Држач За Полнење Сет
Ново - 5 %

Aeolian C2822/C2826/C2830/C2836 Brushless Мотор Држач За Полнење Сет

Залиха
DEN 223.20
DEN 212.00
Износот:


Aeolian C2822/C2826/C2830/C2836 Brushless Мотор Држач За Полнење Сет
Спецификација 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ментална Одговараат за : Aeolian C2822/C2826/C2830/C2836 Brushless Мотор Боја : сребро Пакет Содржина 1 Сет на Aeolian C2822/C2826/C2830/C2836 Brushless Мотор Држач за Полнење Сет

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Технички параметри:
Вредноста 7
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
C2822/C2826/C2830/C2836
Материјал:
Метал
Големина:
C2822/C2826/C2830/C2836
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Бренд Име:
Aeolian
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни

Поврзани производи