Деца Панама Кофа Капи Прстен Печ Писмо Boonie Јапонски шапка Тажен Момче Боб Кофа Шапка Панама Хип Хоп Момчиња Девојчиња Панама за 1-3Yrs
Ново - 7 %

Деца Панама Кофа Капи Прстен Печ Писмо Boonie Јапонски шапка Тажен Момче Боб Кофа Шапка Панама Хип Хоп Момчиња Девојчиња Панама

Залиха
DEN 312.00
DEN 290.00
Износот:


http : //www.aliexpress.com/store/818024
Деца Панама Б ucket Капи Прстен Печ Писмо Boonie Јапонски шапка Тажен Момче Боб Кофа Шапка Панама Хип Хоп Момчиња Девојчиња Панама за 1-3 Yrs Бои : како на сликата Материјал : памук, големина : 48-50 CM за 1-3 Yrs (2-3 cm отстапување постои поради различни мерење начин) Тежина : околу 60g Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер /opp вреќа

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Кофа Капи
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Топ Тип:
КУПОЛАТА
Број На Модел На:
PM49

Поврзани производи