DANJIU Секси Лесна Чипка Жените долна облека Луксузен Стил Шупливи Жена Гаќи Искушението Calcinha долна Облека Флорални Жените Кратко
Ново - 30 %

DANJIU Секси Лесна Чипка Жените долна облека Луксузен Стил Шупливи Жена Гаќи Искушението Calcinha долна Облека Флорални Жените

Залиха
DEN 196.80
DEN 138.00
Износот:

Напомена :
Не избере големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина.
Ако сте малку силна, тоа е подобро да се избере поголема големина

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал Состав:
Најлон
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
LD226
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
DANJIU
Карактеристики:
Дише
Стил:
Секси
Дизајн карактеристики:
лесна
Пакет:
Bagged
боја:
бела боја сиво црна, морнарско сина, розова бургундија шампањ
Големина:
M L XL XXL

Поврзани производи