12mm Линеарна Водич Mgn12 L= 450 мм или 470mm Линеарна Железнички Начин + Mgn12c Или Mgn12h Долго Линеарна Превоз За Cnc X Y Z Оската
Ново - 8 %

12mm Линеарна Водич Mgn12 L= 450 мм или 470mm Линеарна Железнички Начин + Mgn12c Или Mgn12h Долго Линеарна Превоз За Cnc X Y

Залиха
DEN 739.20
DEN 680.00
Износот:


започнете
крајот
Линеарни Железнички Cnc Рутер Делови 12mm Линеарна Водич Mgn12 L= 450 мм/470mm Железнички Начин + Mgn12c Или Mgn12h Долго Превоз За Cnc X Y Z Оската
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Се разгледа на царинската управа, далечински адреса и превозот брзина, ние може да користиме други превозот методи наместо еден ќе видите на цел страница.

Декларираните карактеристики

Водич Должина:
450mm, 470mm
Бренд Име:
AXK
Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
MGN12
Водич Должина:
450 мм/470mm
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.43kg (0.95lb.)
Пакет Големина:
50cm x 10cm x 10cm (19.7in x 3.94in x 3.94in)

Поврзани производи