12pcs/многу Род Завршува М4 М3 Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Навој за Делта 3D Печатач делови Употреба
Ново - 10 %

12pcs/многу Род Завршува М4 М3 Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Навој за Делта 3D Печатач делови

Залиха
DEN 810.24
DEN 729.00
Износот:

Опис : Модел : NOS4, Или NOS3. ПС : Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте со нас, ние може да им се обезбеди за вас.

Декларираните карактеристики

Големина:
NOS 3, NOS 4
Бренд Име:
REPRAP
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Број На Модел На:
НА СОС СЛУЖ 3 / СОС СЛУЖ 4
Апликации:
Делта 3D Принтер Користете

Поврзани производи