6mm Злато Сребро Злато се Зголеми Црна Мушка Наоди Микро Отвори CZ Кристал Плоштад-форма Spacer Монистра За DIY Beaded Хривнија Одлуки
Ново - 25 %

6mm Злато Сребро Злато се Зголеми Црна Мушка Наоди Микро Отвори CZ Кристал Плоштад-форма Spacer Монистра За DIY Beaded Хривнија

Залиха
DEN 101.76
DEN 76.00
Износот:


Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк за да ги видите сите монистра : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Луксузна Циркон Кристал Монистра DIY Хривнија Шарм Spacer Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Кубни Циркони Кристал
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато/Црна Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 6 мм* 6 mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.0 g
Дупка со Дијаметар : 1.8 mm
Функција : DIY Нараквици Ѓердан парична Казна Накит Додатоци
Нови Пристигнување
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
1.0 g
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
DIY Накит Spacer Монистра
Објектот Големина:
6mm*6mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.8 MM
позлата:
3 Пати Platinum/розово злато/gold/црна Позлатен
Заврши:
Високо Полиран
diy занает:
Бакар Циркон Spacer Монистра За Изработка На Накит
Материјал:
висок квалитет на Бакар, ААА Кубни Циркони Кристал

Поврзани производи