baolishi 5 нови бои 2017 ББ Крем Шминка за Нега на Кожата, Лицето за Нега на Белење Concealer Природни Фондацијата Масло-контрола крем
Ново - 20 %

baolishi 5 нови бои 2017 ББ Крем Шминка за Нега на Кожата, Лицето за Нега на Белење Concealer Природни Фондацијата Масло-контрола

Залиха
DEN 216.00
DEN 173.00
Износот:


1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Таму може да биде мала разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на фотографии, ви благодариме!
1.Прифаќаме само AE е дозволено плаќање, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. 2. Вкупно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел,Ако производот учествува во платформа активност, плаќањето мора да се заврши во рамките на периодот на валидност на дејност или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Продавачот не е право да ја откаже нарачката. 3. Ве молиме да го пополните купувачот деталите за адреса и лични информации како што се адреса, поштенски код и телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. 1. Ние бесплатен превозот од Ali Express стандард на превозот, да стигнете до повеќето земји во рок од 35-40 дена. 2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние ќе брод на стоките во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела . 2. Превозот и ракувањето на товар е неповратен и клиентот мора да бидат одговорни за сите врати и retransfer такси. 3. Сите се врати ставки мора да бидат во нивната оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и acessórios.homens направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ние ќе бидеме благодарни за купувачот да му даде 5 ѕвезди фалат по приемот на производот.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации.Ние ќе работиме со вас за да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање

Декларираните карактеристики

Тип:
Фондацијата
Количина:
1pcs
Корист:
Белење,Concealer,Да Заличи,Сонцето Блок,Други,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
30ML
Големина:
Full Size
Sunblock:
Yes
Состојка:
Фондацијата
Формулирањето:
течни

Поврзани производи