Clou Beaute База и да Не Избрише Врвот Грб Транспарентен Боја Гел лак Впие Исклучување на Фондацијата Гел Лак Лак Буквар
Ново - 32 %

Clou Beaute База и да Не Избрише Врвот Грб Транспарентен Боја Гел лак Впие Исклучување на Фондацијата Гел Лак Лак Буквар

Залиха
DEN 189.12
DEN 129.00
Износот:


Добредојде ! Ве Молиме Имајте Во Предвид
Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.па ние изберете обичните испорака, без следење на информации.
Под нормални околности, пристигнување време за : 30-90 дена.
Време на испорака за Бразил е за 60-120 дена.
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од слики.
Ако умот вас, немојте да го купат. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Clou Beaute
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
база и палто врвот
Количина:
1 Парче
Состојка:
природни смоли
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Име:
база и палто врвот
Бои:
Транспарентен Боја, Буквар
гел лак:
природни смоли
vernis полу постојан:
gelpolish
Професионални Гел Лак:
ЗА НОКТИ САЛОН
Трговија на големо купувачи:
ве молиме контактирајте со нас за најдобар попуст

Поврзани производи