4PCS/МНОГУ 2017 Девојки Божиќ Коса Додатоци Поставите Шноли Поставите Деца/Возрасни/Девојки Коса Клипови Дедо/Ирваси/Бел/PineTree
Ново - 25 %

4PCS/МНОГУ 2017 Девојки Божиќ Коса Додатоци Поставите Шноли Поставите Деца/Возрасни/Девојки Коса Клипови Дедо/Ирваси/Бел/PineTree

Залиха
DEN 102.72
DEN 77.00
Износот:


Реден Број : БХ-398 Материјал : метал клипови,sequin,филц Пакет : 4 парчиња/opp вреќа за Испорака : бесплатна цена Бои : 4 различни бои на располагање.
d уши,цената е за 1 lot = 4pcs на клипови.

Dears,ние ќе ги провери вашата нарачка многу внимателно,и бидете сигурни на објекти во најдобар квалитет пред превозот. О : доколку сакате да го видите на испорака на информации,pls изберете Кина пост воздух mail или Epacket или Aliexpress Стандард Превозот,сите тие имаат патеката број,можете да ги пратите онлајн. Б : Цел >= $9 Брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet,тоа е песна број. Oder Кога ќе добиете предмети,pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации ако ви се допаѓа нив.ви благодариме !!! Pls контакт со нас, ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања со предмети,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа. Благодарение Alls!!! Купување На Процесот :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
БХ-398
Стил:
Моден
Бренд Име:
Xue&Fei
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
4 бои
Тежина:
5 g
Употреба:
девојки/деца Божиќ коса клипови
Материјал:
glittler,филц,метал клипови
Пакет:
4 парчиња/opp вреќа
превозот:
слободни
дизајн:
бебињата/kids/девојки коса клипови
квалитет:
100% рачно изработени
Тренди:
моден 2017
Големина:
4cm

Поврзани производи