LARATH 2Buttons TOY43 Сечилото Автомобил копче школка Фоб За Toyota Avensis Yaris Auris автомобил Копче Маска +Копчето за Подлога
Ново - 15 %

LARATH 2Buttons TOY43 Сечилото Автомобил копче школка Фоб За Toyota Avensis Yaris Auris автомобил Копче Маска +Копчето за Подлога

Залиха
DEN 72.96
DEN 62.00
Износот:


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Копчето : 2 Копчиња за Повикување Празно : Да Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Големина (millimeter) : 91 (L) x 37 (W) x 14 (T) Големина (инчен) : 3.6 (L) x 1.5 (W) x 0.6 (T) Fitment : За TOYOTA Avensis За TOYOTA е корола За TOYOTA Yaris За TOYOTA Auris И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел.. Важна Забелешка : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 2.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот. 3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! 4.Бидејќи од страна на мерење,1-2mm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат. 5.Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка Со Копчето Подлога

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични

Поврзани производи