Црно-Кафеава Вистинска Кожа Нараквица Со Легура Тока Мода Жените & Мажите Нараквици Накит

Црно-Кафеава Вистинска Кожа Нараквица Со Легура Тока Мода Жените & Мажите Нараквици Накит

Залиха
DEN 211.20
Износот:


Црно-Кафеава Вистинска Кожа Нараквица Со Легура Тока Мода Жените & Мажите Нараквици Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Магнет
Пол:
љубителите'
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
--
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
zg
Синџир Тип:
Никој
Функција:
--
Компатибилност:
--
Должина:
20CM

Поврзани производи