Издувните Лизгачот Несреќа Подлога Заштитник За Јамаха FZ8 2010 2011 2012 2013 2014 FZ 8
Ново - 9 %

Издувните Лизгачот Несреќа Подлога Заштитник За Јамаха FZ8 2010 2011 2012 2013 2014 FZ 8

Залиха
DEN 897.12
DEN 816.00
Износот:


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.
Материјал : ЦПУ Машински 6061-T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМ
Во Боја : Црна,Сина,Црвена,Титаниум,Злато
Количина : 1pcs издувните лизгачот (но не 1 пар)
- Оваа Несреќа Подлога е наменета за спречување на вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзо-брзо возење
- Висок квалитет на CNC Алуминиум, заштита на вашиот велосипед од повеќе време на тешка несреќа, трајни производи за долгорочна употреба
Инструкции за инсталација Не се вклучени.
Начин На Плаќање :
1.Ние прифаќаме САМО Alipay и брод објектот да Alipay е потврдена адреса
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Shippment :
Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.
Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Политика На Враќање :
1.Предмети може да бидат разменети во рок од 14 дена по добивањето ако тоа е дефектен.Враќање Точка мора да биде во оригинална состојба со додатоци.
2. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи.
3. Предмети врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни.
Повратни информации :

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена, Титаниум, Златна, Портокалова, Црна, Црвена, Сина
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
yzf р3
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
15inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи