5pcs Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон 10мм Шупливи Метални Топката Монистра Додатоци За Жени Обетки Хривнија DIY Одлуки
Ново - 31 %

5pcs Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон 10мм Шупливи Метални Топката Монистра Додатоци За Жени Обетки Хривнија DIY Одлуки

Залиха
DEN 98.88
DEN 68.00
Износот:


1.2017 Нов Дизајн Микро Отвори Циркон Метал Лубеницата Топката 10мм Шупливи Шарм Монистра Додатоци За Обетки Нараквици DIY Одлуки
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Метал Лубеницата Топката 10мм Шупливи Шарм Монистра
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
1 pcs, 2 pcs, 5pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.3g
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Beadwork Метал Топката Монистра
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PZ0029
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.3 mm
Тежина:
1.3g
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,DIY
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Стил:
Моден
Занает:
Микро-Вметнување
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Поврзани производи