Teeny Заби 5 ПАРЧИЊА Силиконски Автомобил Teether Привезоци,Автомобил teething играчки,Силикони автомобил форма chomp играчки приврзоци за бебе

Teeny Заби 5 ПАРЧИЊА Силиконски Автомобил Teether Привезоци,Автомобил teething играчки,Силикони автомобил форма chomp играчки

Залиха
DEN 768.00
Износот:


Teeny Заби 5 ПАРЧИЊА Силиконски Автомобил Teether Привезоци,Автомобил teething играчки,Силикони автомобил форма chomp играчки приврзоци за бебе
Овие силиконски автомобил teether приврзоци се BPA free, храна одделение силиконски и совршен за бебиња да се џвака на! Боите се додека последните количини.
Нашите Силикони автомобил приврзоци совршен за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете. Овие Teething Играчки се собрани со Храна Одделение Силиконски (често се нарекува "Chewelry") и да се обезбеди мека chewable површината.
• 100% Од Храна Одделение Силиконски
• Одобрени од FDA
• Доведе Слободни
• Нема PVCs
• BPA Free
• Нема Phthalates
• Комора За Безбедно
• Врвот Рек Машина За Миење Садови Безбедно
• Миење со сапун и топла вода / Нека се Исуши
Слики за вашиот референци :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Teeny Заби
Број На Модел На:
TT-CR
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Силикони
Функција:
Силиконски сидро pendant
Обликотшема:
Автомобил
Метали Тип:
Силикони
Тип:
Teething привезоци, силикони teething приврзоци играчки
Материјал:
храна одделение силиконски
боја:
5 бои
Функција:
Baby & kids teething играчки приврзоци
Обликот:
автомобил форма,автомобил привезоци,автомобил teething играчки
Вид:
Автомобил Силикони Teether Привезоци,Автомобил играчки привезоци,Силикони Автомобил

Поврзани производи