Тактички пиштол планината Holster IPSC Универзална CR-брзина Holster за Пушка, Пиштол за Десна Рака
Ново - 38 %

Тактички пиштол планината Holster IPSC Универзална CR-брзина Holster за Пушка, Пиштол за Десна Рака

Залиха
DEN 1760.16
DEN 1092.00
Износот:


СПЕЦИФИКАЦИЈА Супериорен Задржување & Молња Брзо Привлекува се направи оваа holster а Бр.1 Избор. Добиете со Обратно-Закачалка за Максимална прилагодување Горе-Долу и агол на 3 Авиони. Прилагодливи предизвика слот ширина, заедно со измамник дизајн да им овозможи на Стрелецот на индекс пиштол Подобро. Одговара на повеќето Autos Вкл. СПИ, 1911, ЧЕШКА итн. ?Отворете Поделба, Ограничен & Модифицирани Еден holster L/H или R/H Боја : жолта, сина,црвена, црна
2

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
canis latrans

Поврзани производи