70 Компјутери/set Симпатична ракопис Азбука Број Симбол Дрво Печат Постави Јасни Гума Марки За DIY дневник Забелешка Декорација Кул Подарок

70 Компјутери/set Симпатична ракопис Азбука Број Симбол Дрво Печат Постави Јасни Гума Марки За DIY дневник Забелешка Декорација

Залиха
DEN 747.36
Износот:


Материјал : Гума&Дрвени.
Тежина : околу 298.4 g/set
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 set=1 кутија=70 компјутери мини марки
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1Q039
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Канцеларија
is_customized:
Yes

Поврзани производи