Новиот каубој крпа Дома декорација Перење Забавува Количка за Десктоп складирање кошница Шминка кутија, Торба Детска Играчка Складирање Кофи
Ново - 0 %

Новиот каубој крпа Дома декорација Перење Забавува Количка за Десктоп складирање кошница Шминка кутија, Торба Детска Играчка

Залиха
DEN 417.12
DEN 417.00
Износот:


Новиот каубој крпа Дома декорација Перење Забавува Количка за Десктоп складирање кошница Шминка кутија, Торба Детска Играчка Складирање Кофи AU842 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Дома животот е дефинитивно добар помошник. Стави книгата, далечински управувач, оброк, облека, играчки, итн. Приклучи карактеристики декоративни карактеристики се многу моќни. За време на транспортот имаат брчки, отворете да се одржи работи се обновуваат. Спецификација : Материјал : каубој крпа + водоотпорен ЈП слој Големина : Големи : 30 (долго) * 25 (ширина) * 18.5 (висок) cm мал : 27 (долго) * 22 (ширина) * 15.5 (висок) cm Забелешка : Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Пакет се Вклучени : 1 Pcs x Складирање Кошница
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

Големина:
L, S
Тип:
Складирање Кошеви
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Платно
Број На Модел На:
AU842
Бренд Име:
sankilochan
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи