FSSOBOTLUN За BQ BQ-4583 Фокс Моќ Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Маска
Ново - 10 %

FSSOBOTLUN За BQ BQ-4583 Фокс Моќ Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу

Залиха
DEN 239.52
DEN 216.00
Износот:


Случај Одговара : За BQ BQ-4583 Фокс Моќ

Y ou може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Декларираните карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон торба флип СТП Кожа Покрие случај
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Големина:
For BQ BQ-4583 Fox Power
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за BQ BQ-4583 Фокс Моќ
Тип:
Случај

Поврзани производи