AETRUE Snapback Мажите Бејзбол Капа Тато Капи За Мажи Бренд Коска homme Earflaps Gorras Casquette Chapeau Згусне Капа Топла Зимска Шапка
Ново - 40 %

AETRUE Snapback Мажите Бејзбол Капа Тато Капи За Мажи Бренд Коска homme Earflaps Gorras Casquette Chapeau Згусне Капа Топла

Залиха
DEN 537.60
DEN 323.00
Износот:


100% Сосема нов висок квалитет
Материјал : памук,лен
Шапка Обем : за 56~60 CM /22.05~23.62 инчен
Обод шапка : за 7.5 CM / 2.95 инч,
Шапка Длабочина : за 11 CM / 4.33 инч.
(Грешка за 1~2 CM)
Прилагодлив ,погодни за повеќето луѓе
Пол : мажи капа. мажите бејзбол капа, мажи шапка, тато шапка
Стил : Случајни ,Мода
Бои : црна, сива, кафе
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме!
За Нас :
Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес кој се заснова на ЗАЧУВАМ; Банкарски Трансфер; Western Union; Сите други метод кој овозможува Aliexpress
За Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод во рамките на 5days по исплата потврда (освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 40 работни дена.
2.Други експрес сервис може да бидат обезбедени, исто така, клиентот плаќа. Експрес цена прикажани може да не бидат во право, контактирајте со нас за да ја проверите. (UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS, ARAMEX, итн.)
За Повратни Информации :
1.Ако сте задоволни со трансакцијата,ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред.
2.Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Акрилик,Памук
Број На Модел На:
капи, безбол капи, snapback
Шаблон Тип:
Шарени
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Бренд Име:
AETRUE
боја:
црна, кафе, сива
Usage6:
Бренд, Познат, Нова, голф, Згусне Топло
Сезоната:
пролет шапка, лето капа, Зимска шапка , шапка зима, есен
Usage3 :
Gorro ,gorras, snapback, секојдневен, мода
Материјал:
Памук, Лен
Usage0:
snapback капи, chapeau homme
ip камери 1080p wifi:
бејзбол капа, коска masculino,casquette
Usage2:
casquette капа, коска, хип хоп,отворено спорт
usage5:
капи за мажите, капи за мажите, Earflaps
Пол:
мажите шапка, капа мажи,homme, casquette де marque

Поврзани производи