Meajoe Трендовски Секси Панк Готски Тетоважа Черепот на главата Ѓердан Ѓердан Жените Црна Чипка Шарм Јака Ѓердани За Жените Накит за Подарок
Ново - 11 %

Meajoe Трендовски Секси Панк Готски Тетоважа Черепот на главата Ѓердан Ѓердан Жените Црна Чипка Шарм Јака Ѓердани За Жените

Залиха
DEN 80.64
DEN 72.00
Износот:


ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА
Meajoe Трендовски Секси Панк Готски Тетоважа Черепот на главата Ѓердан Ѓердан Жените Црна Чипка Шарм Јака Ѓердани За Жените Накит за Подарок
ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ
НАКИТ ПЛЕМЕТО
ПРЕВОЗОТ ПРОЦЕС
ШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне. 2.Ние го прифаќаме пад на превозот,ако сакате да соработуваат,ple контактирајте со нас.добиете повеќе Соработка детали. 3.Ние сме голем Накит на компанијата,ако h ave стилот сакате,ние може да го прилагодите за вас. 4.Кога ќе ја добиете вашата цел,ние ќе ја испрати на пакет од whitin 36 часа. 5.Кога ќе го добиете пакет,и ако сте задоволни со предмети и услугата.Pls ни остави 5 ѕвезди на Повратни информации со убав слика,ние ќе го цениме тоа.ни покаже,победи на тајната подарок. 6.Било каков проблем,pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. 7.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress,е-пошта,Whats App,Skype,Wechat.
ПРЕВОЗОТ И ДАНОК
НАКИТ MAINTERNANCE
ЗА НАС

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Torques
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
MEAJOE
Број На Модел На:
[email protected]
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Чипка
Pendant Големина:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
chocker ѓердан
ѓердан стил:
Тренди
Обликотшема:
черепот на главата
Материјал:
Чипка
Е Прилагодена:
Yes
Место на Потекло:
Bijouterie Кина
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Пакет:
индивидуални пакет
Состојба:
100% Сосема Нов

Поврзани производи