МАПАТА Сензор 0261230217 Доза Цела Воздух Апсолутна Зголеми Притисокот Сензор за Chevrolet BYD F0 Хонда Граѓански Џез Поток Одговара
Ново - 15 %

МАПАТА Сензор 0261230217 Доза Цела Воздух Апсолутна Зголеми Притисокот Сензор за Chevrolet BYD F0 Хонда Граѓански Џез Поток

Залиха
DEN 552.00
DEN 469.00
Износот:


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба : Во парк, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : За Палто 2.4 MPFI Flexpower Flex 02-07 За Класичен 1.0 VHCE Flexpower Flex 12.08 - За S10 2.4 MPFI Flexpower Flex 02-07 За Vectra 2.0 Flexpower 03.09-06.11 За Vectra 16 V 2.4 Flexpower 10.05-01.09 За Vectra 2.0 Отворот Flexpower 03.09-06.11 За Zafira 2.0 MPFI Flexpower 03.04-
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

линеарна:
94 705 196 93 399 801
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
0 261 217 230
Повторливост:
0 261 230 217 0261 217 230
Резолуција:
94705196 93399801
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
0261230217
Мерен Опсег:
94 705 196 93 399 801
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Тип Име:
мапата притисок сензор
Потекло:
Кина
Pin Брои:
4-иглички
ОЕМ производителот Број :
0261230217 0 261 217 230
Заменливи Дел Број:
94705196 93399801
Другиот Дел Број:
94 705 196 93 399 801

Поврзани производи