100pcs 6x12mm Сребро Позлата Боја Briolette Приврзоци Waterdrop Кристално Стакло Накит Лабава Teardrop Монистра DIY
Ново - 25 %

100pcs 6x12mm Сребро Позлата Боја Briolette Приврзоци Waterdrop Кристално Стакло Накит Лабава Teardrop Монистра DIY

Залиха
DEN 240.00
DEN 180.00
Износот:

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
добредојдовте во мојата продавница
Висок Квалитет На Кина Продажната Цена !100pcs 6mm x 12mm Сребро Позлата Боја
Briolette Приврзоци Waterdrop Кристално Стакло Накит Лабава Teardrop Монистра DIY
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
Опис
Материјал : Кристално Стакло
Реден Број : 100pcs/н т(бидејќи на монистра се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка(1-3pcs помалку или повеќе е нормално . Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
Висок Квалитет На Кина Продажната Цена !100pcs 6mm x 12mm Сребро Позлата Боја
Briolette Приврзоци Waterdrop Кристално Стакло Накит Лабава Teardrop Монистра DIY. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
големина : 6x12m m
Боја : (Сребро Позлата Боја)види слика
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .
Превозот :
1.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Благодарам многу.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
Нашите друга боја на водена Капка монистра,ве молиме проверете го овој линк :
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .),ве молиме за разбирање. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
6x12mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
approx 45g/100pcs
Број На Модел На:
Кристал Briolette Приврзоци
Предмет Тип:
Кристал Монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
6x12mm
Материјал:
кристално стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly,earring ,ѓердан ,Губење на обрачот.DIY
боја:
Сребро Позлата Боја(види слика)
Објектот Дијаметар:
6X12MM

Поврзани производи