СОПИРАЧКИ 3d Дијамант Везови фарма Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштад полн дијамант Мозаик Везана дома Декор слика
Ново - 30 %

СОПИРАЧКИ 3d Дијамант Везови фарма Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштад полн дијамант Мозаик Везана дома Декор слика

Залиха
DEN 346.56
DEN 242.00
Износот:

Младите луѓе може да се посветам на интерес, олеснување на стресот, се развие размислување. Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ви благодарам многу.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Дијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја заврши
DIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Превоз :
Нашите производи се од Кина.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Децата може да се користи на дијамант слика да се развие интелигенција. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
20X25cm, 25X30cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50*70cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Поврзани производи