Тажен Момчиња Прилагодливи Шапка плаче лице Бејзбол капа Хип хоп Headwear Црна Harajuku Скејтборд Капи Крива Brimmed голф Капи
Ново - 17 %

Тажен Момчиња Прилагодливи Шапка плаче лице Бејзбол капа Хип хоп Headwear Црна Harajuku Скејтборд Капи Крива Brimmed голф Капи

Залиха
DEN 287.04
DEN 238.00
Износот:


започнете
крајот
Плаќање 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html. 2)ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Превозот 1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Големина Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Порака 1)Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација! 2)Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
VORON
Број На Модел На:
6787887
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Цртан филм
Околу шапка:
55-60 cm
боја:
Црна
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Gorra Hombre Година:
2017 Топла продажба Безбол Капи
Повик Отворен Спортски Snapback Квалитет:
Висок квалитет капи
За сезоната:
пролет,лето,есен,зима
логистика начин:
10 достапни
време на испорака:
7-45 дена,врз основа на начин да одбереш

Поврзани производи