Детето Девојки Балет Туту Gymnastic Леотар Танц Фустан Без Ракави Деца Dancewear Облека Принцеза Балерина Самовила Костим Партија
Ново - 28 %

Детето Девојки Балет Туту Gymnastic Леотар Танц Фустан Без Ракави Деца Dancewear Облека Принцеза Балерина Самовила Костим Партија

Залиха
DEN 650.88
DEN 468.00
Износот:


Сет Вклучуваат : 1 Pc Танц Облечи
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Полиестер, Памук, Mesh
Боја : Multicolor(како слики show)
Карактеристики :
Девојка Балет Танц Леотар Туту Фустан.
Еластичен врвот bodice, spliced флорални шема рамо ремени.
Исечок назад дизајн со затворач затворање за полесно облекување.
3 слоеви мрежа здолниште со вграден-во knickers.
Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.
Големина : 3-14/Таг #110-160 (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина.)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, а не телото.)
Ознака Бр. Препорачана Големина на Градите, Половината Рамо до Crotch Фустан Должина 110 3-4 21.0-29.0"/54-74cm 20.0-25.0"/50-64cm 17.0"/44cm 22.0"/56cm 120 5-6 23.0-31.0"/58-78cm 20.5-26.0"/52-66cm 18.5"/47cm 23.0"/58cm 130 7-8 24.0-31.5"/60-80см 21.0-27.0"/54-68cm 19.0"/49cm 24.0"/60см 140 8-10 24.5-32.0"/62-82cm 22.0-27.5"/56-70cm 20.5"/52cm 24.5"/62cm 150 10-12 26.0-34.0"/66-86cm 24.0-29.0"/60-74cm 21.0"/54cm 25.0"/64cm 160 12-14 27.0-35.5"/68-90cm 24.5-30.0"/62-76cm 23.0"/58cm 26.0"/66cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето . Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Сите производи што се на залиха ,ве молам само да се купи.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
FEESHOW
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Обвиткан
Материјал:
Полиестер,Памук,Mesh
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Активни
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
10033648
Возраст:
3-14year
Материјал:
Полиестер, Памук, Mesh
балет облека за деца:
за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси
балет туту:
удобно еластичен материјал

Поврзани производи