Новиот Мотор Мат Црна 7 Задните Фендер Продолжување Протегала Торба Спојници За Харли Туринг 96-08 Велосипед
Ново - 22 %

Новиот Мотор Мат Црна 7 Задните Фендер Продолжување Протегала Торба Спојници За Харли Туринг 96-08 Велосипед

Залиха
DEN 4074.24
DEN 3178.00
Износот:


Функција : Направен со вбризгување на пластични ABS пластика Тоа завртки на постојните фендер со користење на 4 мали завртки (не вклучуваат завртки) Лесно претходно означени отсечени за Турнејата Pak Рек Тоа бара отстранување на крилата е совет светлина пред инсталацијата нема да ги покрие дупките за фендер совет светла Боја : Мат Црна (Како Слика Show) Не упатствата достапни Fitment : За 1996-2008 Харли Дејвидсон Туринг Велосипед Сите сликарство работа се регулирани од страна на нашите професионални сликарство фабрика. Квалитет Загарантирана! Пакет Содржи : 1 X Задните Фендер
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
59cm
Објектот Висина:
28cm
Објектот Ширина:
33cm
Име На Модел:
за харли
Бренд Име:
Cherk
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.6kg

Поврзани производи