Мајмун Помине Фен Помине Лекување Машина Помине Уметност полски Компресор Прст Пети Помине Брзо Сушење Фан Компресор nial премногу
Ново - 25 %

Мајмун Помине Фен Помине Лекување Машина Помине Уметност полски Компресор Прст Пети Помине Брзо Сушење Фан Компресор nial премногу

Залиха
DEN 249.12
DEN 187.00
Износот:


. Мајмун Помине Фен Помине Лекување Машина Помине Уметност Полски Компресор Помине Уметност Фен Прст Пети Помине Брзо Сушење Фан Компресор
Карактеристики :
Симпатична преносни мајмун помине компресор за практично користење.
Направени од високо квалитетни материјали, кои служат за долг животен век.
Мал и лесен, лесно да се носат дури и во патувањето.
Добар дисипација на топлина и ниска потрошувачка на енергија.
Два начини на напојување, лесно за ракување.
Опис :
Погоден за салон или лична употреба.
Совршен нокти фен за помине уметност DIY љубовници.
Елегантен изглед, фина изработка, прецизни димензија.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : жолта&браун
Големина : 10*8.5*9cm
Пакет Големина : 10*9*9cm
Напојување : USB (не се вклучени) / 2*AAA Батерија (не се вклучени)
Пакет Се Вклучени :
1 x Мајмун Помине Фен
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-3cm грешка на физички. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Фен
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
Ноктите Фен
Напон:
battery
Материјал:
Пластични
Големина:
10*8.5*9cm
Тип:
Воздухот Фенови
Тежина:
80g
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
Kemei
Приклучоци Тип:
Други
моќност:
Други

Поврзани производи