Sehuoran Обетки За Жена Цинк Легура Печати Тигар Цвет Приврзоци Капка Обетки
Ново - 5 %

Sehuoran Обетки За Жена Цинк Легура Печати Тигар Цвет Приврзоци Капка Обетки

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:

О ur производи се фабрички директна продажба , така производот е со врвен квалитет , пониски цени , и испрати побрзо за вас .Поради рака Направи и рака Дизајн , Долго големина со поголема или помала од 3% е дозволено .Почитувани Купувачот : Добредојдовте На Фабриката За Директна Продажба Продавница .

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E0229
Бренд Име:
Sehuoran
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Обетки Тип:
dangle обетки

Поврзани производи